replica watches best replica watches replica watches cheap replica watches

   
       
, 65026, .
. " ", 9
/ 8 (048) 726-35-19
e-mail: abuodes@abuodes.org.ua

Състав на съвета на Асоциацията на българите в Украйна

 

ОДЕСКА ОБЛАСТ

 

1. Киссе Антон Иванович

Президент на Асоциацията на българите в Украйна

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Депутат в Одеския областен съвет от V свикване

 

2. Драгнева Светлана Ивановна

Вицепрезидент на Асоциацията на българите в Украйна

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

 

3. Петков Виталий Георгиевич

Вицепрезидент на Асоциацията на българите в Украйна

 

4. Кащи Александр Родионович

Вицепрезидент на Асоциацията на българите в Украйна

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Директор на „МК” ДОО

 

5. Пинти Петър Георгиевич

Отговорен секретар на Асоциацията на българите в Украйна

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Председател на Одеското областно българско дружество

 

6. Коев Геннадий Владимирович

Председател на Контролната комисия на Асоциацията на българите в Украйна

 

7. Агура Николай Дмитриевич

Председател на Иличовското българско българско дружество

 

8. Алавацкий Георгий Георгиевич

Член на Съвета на Асоциацията на българите в Украйна

Търговски представител в Посолството на Украйна в РБългария

 

9. Арнаутова Елена Емануиловна

Председател на Саратското районно българско дружество

Методист в Саратския районен отдел на образованието

 

10. Балинова Светлана Конковна

Председател на Одеския български женски клуб

Преподавател по музика в Одеската консерватория

 

11. Бевза Николай Николаевич

Председател на Одеското българско дружество „Любен Каравелов”

Директор на „Лада-експорт” ООД, депутат в Арцизкия районен съвет

 

12. Божеско Мария Степановна

Председател на Ивановското районно българско дружество

Завеждаща Ивановски районен отдел на културата

 

13. Гайдаржи Иван Фьодорович

Председател на Чийшийското българско дружество

Учител по български език и литература в Городненското СОУ, Болградско

 

14. Гогунский Иван Фьодорович

Член на Съвета на Одеското областно българско дружество

Зам.-началник на Одеския градски сервиз „Укртелеком”

 

15. Генов Иван Дмитриевич

Председател на Одеското градско българско дружество „Чийшия”

Член на Съвета на Одеското областно българско дружество

 

16. Генов Николай Василевич

Председател на Кирничанското селско българско дружество

Директор на Дома на културата в с. Кирнички, Измаилско

 

17. Грудева Мария Илинична

Председател на Коминтерновското районно българско дружество

Депутат в Коминтерновския районен съвет

 

18. Груев Петър Иванович

Председател на Евгеновското българско дружество „Чорбаджия”

Ръководител на СПД «Украйна» в с. Евгеновка, Тарутинско

 

19. Добрев Алексей Михайлович

Председател на Болградското дружество „Събуждане” при Болградската гимназия

 

20. Ергиев Иван Дмитриевич

Председател на Благоевското българско дружество „Димитър Благоев”

Директор на фирма „Блаз”, гр. Одеса

 

21. Зотич Петър Михайлович

Председател на Овидиополското районно българско дружество

Директор на Дома на културата в с. Барабое

 

22. Иванова Галина Николаевна

Директор на Областния център за българска култура в гр. Болград

 

23. Илиев Иван Иванович

Председател на Ореховското селско българско дружество, Болградско

 

24. Каражеков Николай Петрович

Председател на Разделнянското районно българско дружество

Директор на Асфалтен завод в гр. Разделная

 

25. Колесник Валентина Александровна

Председател на Одеското научно дружество на българистите

Професор, зав. Българската катедра в ОНУ „И. И. Мечников”

 

26. Кисе Василий Дмитриевич

Председател на Белгородднестровското българско дружество

 

27. Кичук Борис Илич

Председател на Татарбунарското районно българско дружество

 

28. Кнъшук Калина Николаевна

Председател на Южненското градско българско дружество

 

29. Късса Петър Василевич

Председател на Одеския областен съюз на българската младеж

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

 

30. Маринов Иван Степанович

Председател на Измаилската градска българска община „Света София”

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Председател на Фермерското стопанство в с. Лощиновка

 

31. Минковский Валерий Иванович

Член на Съвета на Одеското областно българско Дружество

Директор на Одеското училище-интернат №6

 

32. Новакова Елена Георгиевна

Председател на Болградското районно българско дружество „Бесарабски ЕК”

 

33. Пенева Ганна Стояновна

Автор и водеща на телепредаването „Българите” на ТРК „Нова Одеса”

 

34. Петров Владимир Степанович

Председател на Измаилското българско дружество „Св. Св. Кирил и Методий”

 

35. Пинти Мария Дмитриевна

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Директор на Городненското общообразователно училище, Болградско

 

36. Попова Мария Фьодоровна

Главен редактор на общоукраинския български вестник „Украйна: българско обозрение”

 

37. Радолова Валентина Василевна

Председател на Каменското селско българско дружество

Учител по български език и литература в Каменския УВК, Измаилско

 

38. Себова Марина Николаевна

Председател на Красносьолското българско дружество

Председател на фермерско стопанство в село Красносьолка, Коминтерновски район

 

39. Сейрик Анатолий Петрович

Председател на Одеското градско българско дружество „Захарий Стоянов”

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

 

40. Спасов Борис Демянович

Член на Съвета на Одеското областно българско дружество

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

 

41. Стоянов Георгий Лазарович

Председател на Килийското районно българско дружество

Преподавател в Килийския професионален технически лицей №12

 

42. Стоянова Анна Степановна

Редактор на Арцизкия български вестник „Родолюбие”

 

43. Суслина Жанна Николаевна

Директор на Болградската гимназия „Г. С. Раковски”

 

44. Ташев Савелий Савелиевич

Председател на Коминтерновското градско българско дружество

 

45. Терзи Дмитрий Фьодорович

Директор на Всеукраинския център за българска култура в гр. Одеса

 

46. Терзи Василий Петрович

Екс-председател на Болградското българско дружество „Хан Аспарух”

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Лекар-терапевт в Болградската централна болница

 

47. Тодоров Петър Иванович

Председател на Одеското градско българско дружество „Иван Вазов”

 

48. Тодоров Сергей Петрович

Член на Съвета на Одеското областно българско Дружество

Председател на Наблюдателния Съвет на „Станконормал” ОАД

 

49. Токатлъ Сергей Петрович

Председател на Одеското българско дружество в Приморски район

 

50. Узун Василий Дмитриевич

Председател на Тарутинското българско дружество „Болгар”

Председател на „Прогрес” ЗАД в с. Вознесеновка, Тарутинско

 

51. Чебан Екатерина Петровна

Председател на Ренийското българско дружество

Зав. отдел „Българска култура” в Центъра за национални култури в Ренийски район

 

52. Чеглатонев Михаил Борисович

Председател на Кубейското селско българско дружество

Кмет на с. Червоноармейское, Болградско

 

53. Чербаджи Виктор Илич

Председател на Тарутинското районно българско дружество „Петър Груев”

 

54. Чилик Георгий Георгиевич

Председател на Измаилското районно българско дружество

Директор на Центъра за национални култури в град Измаил

 

55. Юрдик Неонилла Петровна

Председател на Катаржинското българско дружество

Директор на Червонознаменския дом на културата

 

56. Граматик Степанида Николаевна

Председател на Кулевчанското българско дружество

Завеждаща Кулевчанската селска библиотека, Саратско

 

АВТОНОМНА РЕПУБЛИКА КРИМ

 

57. Абажер Иван Иванович

Председател на Кримското републиканско българско дружество „Паисий Хилендарски”

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

 

58. Радева Людмила Ивановна

Главен редактор на Кримския републикански български вестник „Извор”

 

59. Паличев Иван Савелиевич

Председател на Белогорското българско дружество „Възраждане”

 

60. Бучков Савелий Иванович

Председател на Севастополското българско дружество „Изгрев”

 

61. Брошков Михаил Дмитриевич

Дружество за депортираните българи от Кировски район

 

62. Дучева Мелания Кириловна

Българско обединение за депортираните българи „Братя Стоянови”

 

 

ЗАПОРОЖКА ОБЛАСТ

 

63. Митков Василий Василевич

Председател на Запорожкото областно българско дружество

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Директор на типография в гр. Запорожие

 

64. Сяров Александър Александрович

Председател на Запорожката първична българска организация

 

65. Григориев Иван Иванович

Председател на Запорожкото градско българско дружество „Роднина”

Директор на Салон за красота ЧП „Григориев”

 

66. Младенов Петър Михайлович

Председател на Запорожкото градско българско дружество „Св. Св. Кирил и Методий”

 

67. Намлиев Стефан Дмитриевич

Председател на Приморското районно българско дружество „Възраждане”

Кмет на селата Гюневка и Радоловка

 

68. Пачев Сергей Иванович

Председател на Мелитополското районно българско дружество „Балкани”

Преподавател в Мелитополския педагогически университет

 

69. Петков Николай Николаевич

Председател на Приазовското районно българско дружество „Дружба”

Директор на маслобоен цех

 

70. Савченко Лариса Ивановна

Председател на Бердянското районно българско дружество „Родолюбие”

Директор на Дома на културата „Строител”

 

 

КИЕВСКА ОБЛАСТ

 

71. Залогина Весела Ивановна

Председател на Киевското българско дружество „Родолюбие”

Менежер във Фирма „ГРАНИТ АСОР”

 

72. Влаев Иван Иванович

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Директор на Киевския център за българска култура

 

73. Стойловский Виктор Николаевич

Председател на Киевското градско българско дружество „Васил Левски”

 

74. Балмажи Георгий Илич

Председател на Баришевското българско дружество „Славия”

 

75. Карамавров Иван Степанович

Председател на Киевската първична областна българска организация

 

76. Казирев Руслан Викторович

Председател на Киевския градски съюз на българската младеж

 

77. Бахчеван Петр Петрович

Председател на Българското дружество в гр. Белая Церков

 

 

НИКОЛАЕВСКА ОБЛАСТ

 

78. Атанасов Александър Степанович

Председател на Терновското българско дружество

 

79. Димов Александър Иванович

Председател на Терновската първична българска организация

 

80. Димо Евгений Георгиевич

Председател на Терновското българско дружество „Христо Ботев”

 

81. Жело Денис Викторович

Председател на Николаевския областен съюз на българската младеж

 

 

ДРУГИ ОБЛАСТИ

 

82. Заим Михаил Константинович

Председател на Винницката първична българска организация

Треньор по свободна борба

 

83. Жемеля Виктор Иванович

Председател на Волинската първична българска организация

Юрист-адвокат

 

84. Лефтеров Георгий Лефтерович

Директор на Българския културен център в гр. Днепропетровск

 

85. Мечев Георгий Иванович

Председател на Донецкото българско културно-просветно дружество „Възраждане”

 

86. Гайдут Павел Дмитриевич

Председател на Житомирската първична българска организация

Председател на управителен съвет на „Каскад” ДОО

 

87. Ганчева Афродита Михайловна

Председател на Закарпатската първична българска организация

 

88. Карауланова-Бегей Анна Михайловна

Председател на Мукачевското българско дружество

Преподавател по български език в Закарпатския филиал на Киевския славистичен университет

 

89. Великов Михаил Михайлович

Председател на Ивано-Франсковската първична българска организация

Главен инженер на Ивано-Франковския раидозавод

 

90. Нестеров Анатолий Афанасиевич

Председател на Олшанското районно българско дружество „Алфатар”

Член на Изпълкома на Асоциацията на българите в Украйна

Председател на стопанство „Виктория” ДОО

 

91. Владов Сергей Василевич

Председател на Олшанската първична българска организация

 

92. Кошкина Ирина Юриевна

Председател на Луганското българско дружество

 

93. Клочко Борис Василевич

Председател на Луганската първична българска организация

 

94. Дерменжи Дмитрий Константинович

Председател на Лвовската първична българска организация

 

95. Христов Дмитрий Иванович

Председател на Полтавската първична българска организация

Преподавател в Полтавската държавна аграрна академия

Депутат в Полтавския областен съвет

 

96. Сара Петър Петрович

Председател на Ровненската първична българска организация

 

97. Богданов Николай Михайлович

Председател на Сумската първична българска организация

 

98. Бурило Олга Александровна

Председател на Тернополската първична българска организация и Културно-просветителския клуб „Трендафил”

 

99. Димитрова Ирина Захариевна

Председател на Харковското българско дружество „Марин Дринов”

 

100. Саленков Владимир Юриевич

Председател на Харковската първична българска организация

 

101. Джулай Мелания Петровна

Председател на българското дружество „Другари” в Новая Каховка

 

102. Ечкало Фьодор Николаевич

Председател на Херсонската първична българска организация

 

103. Стоянов Иван Степанович

Председател на Хмелницката първична българска организация

 

104. Илченко Мария Петровна

Председател на Черкаската първична българска организация

 

105. Ганчев Иван Павлович

Председател на Черниговската първична българска организация

 

106. Топал Иван Иванович

Председател на Черновецката първична българска организация

 

: